מדוע להירשם אל קורס תיווך און ליין ?

חושבים על קורס תיווןך און ליין ?חושבים על קריירה עצמאית בתחום תיווך הנכסים? על מנת לעבוד בתור מתווך נכסים עליכם לעבור את מבחני ההסמכה של רשם המתווכים הכפוף למשרד המשפטים. לצורך הבחינה עליכם ללמוד ולתרגל את כל הידע הנדרש. הצורה הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות קורס. ניתן למצוא קורסים פרונטליים המתקיימים בכיתות לימוד, כמו גם קורסים ללימוד און ליין. אם אתם עדיין מתלבטים, הרשו לנו לתת לכם כמה סיבות טובות מדוע להירשם לקורס תיווך און ליין אצלנו.

סיבות טובות להירשם לקורס תיווך און ליין

קריירה עצמאית – לא מאסתם לעבוד בשביל מישהו אחר? רוב האנשים עובדים כשכירים, כלומר עובדים בשביל שמישהו אחר ירוויח את הכסף ורק חלק קטן מההכנסות שהם מייצרים מגיע אליהם, הרוב מגיע אל בעל העסק. יש שכירים שרואים זאת ומחפשים אחר דרכים לעצמאות, אחרים בוחרים לא לראות את המציאות כפי שהיא. קורס תיווך און ליין, כמו הקורס שלנו ״מתווך מקצוען ב 6 שבועות״ מעניק לכם את היסודות ואת הכלים הפרקטיים בשביל להיות עצמאיים. בעזרת הקורס תוכלו לעבוד בתור מתווכי נכסים ולייצר לעצמכם הכנסה יפה ועצמאות כלכלית. הכוח הוא ביידיים שלכם; עבודה בתור מתווך נכסים תאפשר לכם לגזור עמלות מכל עסקה – יותר לקוחות = יותר הכנסות, זאת בשונה מעבודות של שכירים בהם אתם מקבלים משכורת קבועה או עמלות מכירה מגוחכות. מייד לאחר הקורס ולאחר שתעברו את מבחן ההסמכה של רשם המתווכים תוכלו להתחיל לעבוד בצורה עצמאית.

הכנה לבחינה של רשם המתווכים – קורס תיווך און ליין נועד להכין אתכם לבחינה של רשם המתווכים. הקורס מכסה את כל החומר הנדרש לצורך המבחן ואף שאלות ממבחני עבר על מנת לתרגל את הנושא. הבחינה של רשם המתווכים היא הכרחית לצורך קבלת רישיון התיווך. קורס תיווך און ליין בנוי בצורה מסודרת המאפשרת לכם להבין את החומר. הוא כולל 6 פרקים המכילים את כל הידע הנדרש.

כלים שיווקיים אמתיים – החלק הראשון של קורס תיווך און ליין עוסק לומר התאורטי הדרוש לצורך מבחן ההסמכה של משרד המשפטים. אך החלק החשוב שלא מקבלים במקומות אחרים הוא החלק השני. חלק זה עוסק באספקטים השיווקיים של עבודת המתווך. זהו הדבר האמתי, כיצד בפועל מתנהלת עבודה של מתווך. חלק זה מבדיל את בוגרי הקורס מבוגרי קורסים במקומות אחרים ונותן למשתתפים יתרון עצום בתחום התיווך. במילים פשוטות יותר אפשר להגיד שחלק זה לא מתעסק בידע הדרוש בשביל לעבור את המבחן אלא בכלים האמתיים אשר יאפשרו לכל אחד להיות מתווך מצליח.

בונוסים למשתתפים – קורס תיווך און ליין, כמו הקורס שלנו ״מתווך מקצוען ב 6 שבועות״ כולל בונוסים אשר לא תקבלו בשום מקום אחר, סוג של תוספת אקסטרה שמצאנו לנכון להוסיף על מנת לסייע לכם במהלך עבודתכם. אחד הכלים החזקים ביותר שתקבלו במסגרת הבונוסים הוא תרגול של תסריטי שיחה מול מוכרים, קונים, משכירים ושוכרים; תרגול זה מכין אתכם למצבים אמתיים בהם תצטרכו לענות לשאלות הלקוחות. התרגול המבוסס על ניסיון אישי בתחום התיווך מכין אתכם לכל מצב ומבטיח שלעולם לא יתפסו אתכם ללא תשובות, תמיד תדעו איך לשווק את עצמכם או את הנכסים.

השקעה משתלמת – קורס תיווך און ליין הוא ההשקעה המשתלמת ביותר. בעוד בלימודים אקדמיים רוכשים השכלה, כאן אתם רוכשים מקצוע המאפשר לכם להתפרנס. הקורס שלנו ״מתווך מקצוען ב 6 שבועות״ נותן לכם יותר מהקורסים הרגילים, אשר עלותם עלולה לעבור את רף שלושת אלפים השקלים, המכינים אתכם אך ורק למבחן ולא נותנים לכם את הכלים האמתיים בשביל עבודה במקצוע.

עצמאות כלכלית עם קורס תיווך און ליין

העצמאות הכלכלית שלכם כבר נמצאת כאן מעבר לפינה. אין צורך לבזבז שנים באוניברסיטה או מכללה אשר גוזלת את כל משאבי הזמן שלכם ובסוף משאירה אתכם עם תעודת בוגר תואר וקושי במציאת עבודה. קורס תיווך און ליין נותן לכם מקצוע של ממש וחוסך לכם זמן יקר. הקורס שלנו נמשך 6 שבועות בלבד ולאחריו תוכלו לגשת לבחינות ההסמכה ולהתחיל לעבוד במקצוע. הירשמו עכשיו לקורס תיווך אונליין!

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך :

איך לעבור את מבחן המתווכים

לימודי תיווך נדל"ן שאלות ותשובות

מדוע להירשם לקורס נדל"ן אונליין

טיפים ללימודי תיווך מהבית

כמה עולה קורס תיווך 

כתוב/כתבי תגובה