דף הבית / מבחן המתווכים
מועדי מבחן המתווכים שנת 2020 חדש

מבחן המתווכים

אם הגעתם לפוסט זה אומר אולי שאתם מגששים בשביל לדעת איך להיות מתווך נדל"ן בישראל וזה גם אומר שיש לכם ראש טוב ושאתם כבר מבינים שאם תצליחו כמתווכי נדל"ן אתם תוכלו לעשות הרבה כסף ובצדק.
אבל לפני הצדק אתם צריכים לדעת איך לעבור את מבחן המתווכים .

מבחן המתווכים זה השלב ה-1

כל מתווך נדל"ן מתחיל יצטרך לעבור את מבחן המתווכים מבחן המתווכים הוא מבחן עליו אחראי רשם המתווכים.ישנם הרבה קורסי הכנה של מבחן המתווכים שיספקו לכם את הנושאים עליהם אתם תיבחנו במבחן המתווכים.זה יקרה בצורות של מפגשים שונים שאליהם תצטרכו להגיע להקדיש ממיטב זמנכם מכספכם על חומר שאתם גם יכולים ללמוד בעצמכם.

החוק בינתיים לא מחייב אף אחד לעבור קורס הכנה כזה או אחר של מבחן המתווכים.עלות של קורס הכנה למבחן המתווכים יכולה לנוע בין 600-3500 ש"ח ויהיה מומלץ לכם להירשם אל אחד מקורסי ההכנה הללו
אם אתם רוצים לקחת את העניינים ברצינות.

איפה מומלץ לעבור קורס הכנה למבחן המתווכים?

האמת היא שזה לא משנה היכן תלמדו, מה שמשנה הוא באיזה קורס של שיווק אתם תיבחרו שבאמת יכשיר אתכם כהלכה ושתרוויחו את הכסף תוך כדי מנוחה מה שנקרא "פרנסה בנחת" לאחר שתעברו את מבחן המתווכים.כי שם קורים הדברים האמיתיים ואת זה אתם צריכים לדעת כמו שצריך ובעדיפות בשיטת הצעד אחר צעד.(ראו קורס מתווך מקצוען ב-6 שבועות)

הקורס הכנה לבמחן המתווכים הוא השלב הראשוני שאתם תצטרכו לעבור בדרך לקבל את רישיון התיווך במקרקעין. לאחר שתקבלו את רישיון התיווך במקרקעין, ואת זאת תקבלו ישירות לתיבת הדואר שלכם
לאחר שתעברו בהצלחה את מבחן המתווכים .

קורס הכנה למבחן המתווכים באינטרנט קומבו

קורס הכנה למבחן המתווכים קומבו יספק לכם את הנושאים עליהם אתם תיבחנו במבחן המתווכים
זה לכשעצמו יחסוך לכם בזמן לחפש את הנושאים בעצמיכם.