דף הבית / איך להיות מתווך? / עבודה בתיווך

עבודה בתיווך

בואו נבדוק מהי עבודה בתיווך?ומהי עבודתו של מתווך ?והאם בכלל כל העסק הזה יכול להתאים לכם .

עבודה בתיווך

מהי עבודה בתיווך?

העבודה בתיווך היא לתווך בין אנשים שרוצים לקנות או לשכור דירות, לבין אילו שרוצים למכור ולהשכיר את הדירות שלהם.

עבודתו של המתווך תהיה ברוב המקרים תהליך גיוס נכסים של מכירה וגם השכרה מבעל הנכס עצמו ולשיווקו הבלעדי.

ברגע שנכס להשכרה נכנס למשרדו של מתווך הממוצע להרוויח כסף מבחינת הזמן שיעבור עומד על כ-42 יום (כמעט חודש וחצי)זה כסף בטוח במרבית המקרים ,כי ישנם משכירים שמקשים בתנאים שהם מכניסים לחוזה,
ואם הסעיפים הללו מוגזמים ולא כל שוכר יהיה מוכן לקחת על עצמו להיכנס למערכת יחסים עם בעל דירה לא סימפטי או חשדני יתר על המידה,זה יוצר הרגשה לא נעימה בטח עכשיו במקום שבו השוכרים נמצאים
ומחפשים להתחיל התחלה חדשה עם אנרגיות חיוביות.

עבודה בתיווך דוגמא 2

האם העבודה בתיווך באמת שווה את ההשקעה?

העבודה בתיווך שווה את ההשקעה תמיד. העבודה בתיווך זאת אחלה נקודת פתיחה במיוחד לאנשים שאין להם כסף ורוצים להתחיל להרוויח כסף, מבלי להשקיע כסף, זאת ועוד גם יישאר להם הרבה זמן פנוי וכך יוכלו למצוא את מה שהם אוהבים לעשות בזכות בחירתם לעסוק כמתווכי נדל"ן בישראל .

מהי ההשקעה הנדרשת לעבודה בתיווך?

כדי לעבוד בתיווך אתם צריכים רישיון תיווך במקרקעין, ובשביל לקבל רישיון תיווך במקרקעין אתם צריכים לעבור את מבחן המתווכים. תוכלו לקחת קורסי הכנה חיצוניים למבחן המתווכים קורסי הכנה אלה יידרשו מכם להגיע למספר מפגשים ואשר כל מפגש יעמוד על כ-3 שעות לימוד. ישנו גם את קורס ההכנה למבחן המתווכים "קומבו" ששם אינכם נדרשים לצאת מהבית וללמוד בשעות שייקבעו לכם וכי כל החומר מועבר לכם דרך דרך המחשב או הסמארטפון. להרשמה וצפייה מיידית בקורס ההכנה למבחן המתווכים באינטרנט לחץ כאן>>>.

העלות של קורס הכנה של מבחן המתווכים יכול לנוע החל מ-900 ש"ח במקרה הטוב ועד ל-3500 ש"ח.
חשוב לזכור: כי אף אחד לא יבטיח לכם שתעברו את המבחן, וכי הצלחתכם תהיה כמובן תלויה בכם, כדאי לבדוק אם תהיה לכם אפשרות חוזרת לעשות את קורס ההכנה למבחן התיווך באותו מקום בו לא צלחתם בפעם הראשונה.