דף הבית / מאמרי נדל"ן / האם כדאי להיות מתווך ברימקס?

האם כדאי להיות מתווך ברימקס?

האם כדאי להיות מתווך ברימקס או בכל משרד תיווך אחר?זאת שאלה טובה שהתשובה עליה תינתן לכם בפוסט הזה. בגדול רימקס היא סוכנות תיווך בעלת הרבה סניפים בארץ וכמוה ישנם עוד סוכנויות תיווך שגם להם סניפים ברחבי הארץ.

האם כדאי להיות מתווך ברימקס

אז האם כדאי להיות מתווך ברימקס או לא כדאי?

אם אתם מתחילים את דרככם כסוכני נדל"ן מתחילים, אתם צריכים לדעת שלכל משרד תיווך בין אם זה רימקס או כל סוכנות תיווך אחרת ישנם את העמלות דמי התיווך שהם מוכנים לתת לסוכנים שלהם. בנוסף כל משרד תיווך יעשה לכם הכשרה שהוא חושב שתהיה נכונה לכם ועל ההכשרה הזאת תחויבו בסכום שיכול לנוע בין 1800 ש"ח ומעלה.

בין הנושאים שתלמדו יהיו שיטות לגיוס נכסים בבלעדיות, פרזנטציות למיניהן, וייתכן שגם תישלחו לדפוק בדלתות של אנשים במטרה לשווק את עצמכם או יותר נכון את משרד התיווך שאתם תעבדו בו.

האם כדאי להיות מתווך ברימקס או בסוכנות אחרת?

לא משנה איפה תהיו זה תמיד ישתלם לכם כי אתם רוכשים ניסיון וידע שיווקי בזול רק 1800 ש"ח אבל הרווח שלכם יהא בהתאם.

לדוגמא: עברתם הכשרה אצל רימקס ושילמתם 1800 ש"ח עבור קורס השיווק שהם הכינו לכם אותו על פי דעתם המקצועית שלהם, ואשר שמכשירה אתכם לצאת החוצה ולהכניס נכסים למאגר הראשי של המשרד, כל נכס שתכניסו למשרד יירשם על שמכם וכך גם למשרד יהיה מעקב אחריכם.

ברגע שתכניסו מספר נכסים חדשים להשכרה למשרד ייגבו מכם עלויות פרסום לכל מודעה ומודעה שיכולה לנוע בין 50-70 ש"ח פר מודעה. פרסום מודעות נדל"ן בצורה אפקטיבית יכול להגדיל את ערך החשיפה של המודעה וכן את המרתה בלקוח שצריך נכס כזה וישלם לכם עבורו עמלת דמי תיווך החל מאלפי שקלים בודדים, וכלה בעשרות אלפי שקלים ויותר.

כאשר תסגרו את העסקה הראשונה שלכם תצטרכו לשלם את עמלתכם למשרד התיווך  שיכולה להגיע גם ל50% .אז האם כדאי להיות מתווך ברימקס או לאוו? את זה אתם תחליטו.

להיות מתווך נדל"ן זה מקצוע מאוד משתלם ומאוד מתגמל אם כבר מכירים את הדרך.