דף הבית / מאמרי נדל"ן / כמה עולה קורס תיווך?

כמה עולה קורס תיווך?

להלן השמות של הקורסים הדיגיטליים המגוונים ויתרונותיהם :

1. קורס הכנה למבחן המתווכים "אקספרס" – מספק את כל החומר של מבחן המתווכים כולל מבחנים ופתרונות באופן תמציתי ומדוייק. החומר מועבר על קבצי PDF שניתנים להורדה למחשב.

אופן ההרשמה לקורס – לאחר התשלום יישלח למייל איתו נרשמת שם משתמש וסיסמא וקישור מיוחד לאיזור האישי שלך.הקורס יהא פתוח ל-6 חודשים מיום ההרשמה.

לצפייה בקורס ההכנה למבחן המתווכים "אקספרס"  לחץ כאן>>>

2. קורס הכנה למבחן המתווכים "קומבו" – מה לא נאמר על "קומבו" קורס הכנה גאוני למבחן המתווכים שבנוסף לכל הנושאים המתומצתים והמדוייקים ניתן למצוא שם סרטוני וידאו המראים איך ניתן לפתור את המבחנים על ידי הבחנה בניואנסים הקטנים של רשם המתווכים.קורס מדהים שמועבר ע"י קבצי PDF  וסרטוני וידאו של פתירת המבחנים האחרונים והעדכניים מבינהם.

לצפייה בקורס ההכנה למבחן המתווכים "קומבו" לחץ כאן>>

3. "קורס המשחק"-  "העולם הוא במה ואנחנו שחקנים " קורס המשחק מתאים לאנשים שאוהבים לשלוט בשיחה תוך כדי הסברה נכונה ומדוייקת. יהא ניתן למצוא שם את כל התסריטים המדוייקים לשלל הסיטואציות שמתווך נדל"ן צריך ללמוד בדרכו לקבל את הבלעדיות :מלווה בסרטוני וידאו מעשירים לשלל רב של התנגדויות שכיחות. מדובר בקורס מושלם ייחודי ובלעדי .

לצפייה בקורס המשחק לחץ כאן>> 

4. קורס מתווך מקצוען ב-6 שבועות -תעשייה שלמה היתה מעדיפה שלא תכירו את הקורס הזה. קורס תיווך נדל"ן 100% דיגיטלי לא פוליטקלי קורקט בלשון המעטה, ובלשון שאיננה ממעיטה זהו קורס חובה לכל מתווך או סוכן נדל"ן באשר הוא. הקורס מלמד בין השאר איך לעבור את מבחן המתווכים ואיך להפוך למתווכים מרוויחים, זהו קורס ייחודי ובלעדי שיחסוך לך הרבה מאוד זמן וישאיר אותך עם חומר רב ערך כאילו היית כבר שנים בתחום עם שיטות טיפים וטריקים שיהפכו אותך למאסטר בתחום ולמכונת גיוס נכסים באופן אוטומטי.(עשרות סרטוני וידאו בלעדיים ומחתרתיים שיספקו לכם את כל מה שאתה צריך לדעת ואתם לא יודעים לשאול)

לצפייה בקורס מתווך מקצוען ב-6 שבועות לחץ כאן>>> 

wpChatIcon