דף הבית / לימודי נדלן / מתווך מקצוען ב-6 שבועות

מתווך מקצוען ב-6 שבועות

קורס תיווך הנדל"ן מתווך מקצוען ב-6 שבועות הוא קורס תיווך נדלן באינטרנט אשר יספק לכם את הנושאים שאתם צריכים בשביל לעבור את מבחן המתווכים, וכן ילמד אתכם איך להיות מתווכים מרוויחים, וכל זה תוך 6 שבועות בלבד.ותוכלו לצפות בו אצלכם במחשב או בסמארטפון.

מבחן המתווכים זהו המבחן שאותו קובע רשם המתווכים וכל אחד שמעוניין לקבל רישיון תיווך חייב לעבור את מבחן התיווך של רשם המתווכים.

בשביל לעבור את מבחן המתווכים אתם צריכים לדעת מהם הנושאים שעליהם תיבחנו באותו המבחן של רשם המתווכים.

ברגע שתדעו מהם הנושאים שישנם במבחן מתווכים תוכלו ללמוד אותם בעצמכם ולהגיע לבחינת רשם המתווכים מבלי שום צורך לקחת קורס הכנה למבחן המתווכים ובכך תחסכו גם כסף וגם זמן .

חשוב לדעת כי אף אחד לא מבטיח לכם שום דבר לגבי הצלחתכם במבחן וזה לגמרי תלוי בכם .
מבחן המתווכים הוא מבחן די פשוט שיותר מ-70 אחוז מהניגשים אליו עוברים אותו די בקלות.הוא בנוי מ25 שאלות אמריקאיות שמספיק שתפתרו נכון 15 שאלות הרי שעברתם את המבחן ורישיון התיווך כבר בדרך אליכם לתיבת הדואר שלכם.

אז כמו שכבר הבנתם אתם חייבים רישיון תיווך בשביל להיות מתווכים וזאת אתם תקבלו רק אחרי שתפתרו 15 שאלות נכונות באותו המבחן של רשם המתווכים .

מה אתם מקבלים בקורס?

בשבועות הראשון והשני אתם תקבלו את הנושאים של מבחן המתווכים.בשבוע השלישי תקבלו את מה שאתם צריכים על מנת לקבל ביטחון מלא בבואכם למבחן התיווך .אתם תקבלו סרטוני וידיאו מלאים ועדכניים (ראו סילבוס)שיראו לכם איך לפתור את מבחן המתווכים 2019 מבלי שום צורך לפתוח את ספר הבחינה.חשוב לזכור: כי הנושאים של מבחן המתווכים לא יעזרו לכם בפיתרון הבחינה, אלא רק כאשר תראו את מבחן התיווך, ואת השאלות שבו ואיך ניתו לפתור אותם יהיה לכם מושג בדיוק איך לעבור את מבחן התיווך.

ובדיוק בשביל זה מגיע השבוע השלישי.בשבוע זה יש לכם סרטוני וידיאו שמראים לכם איך פותרים את מבחני התיווך השונים החל מהשאלה הראשונה וכלה בשאלה האחרונה, ואיך להיכנס למעשה אל הראש של רשם המתווכים. בשבוע הרביעי אתם תקבלו את הזמנות שירותי התיווך שאותם אתם צריכים על מנת להחתים את הלקוחות שלכם.נושא זה חשוב לקראת יציאתכם לעבודה כמתווכי נדל"ן.להלן סרטון שיסביר לכם יותר על העיניין כי בשביל להצליח אתם חייבים דוגמאות!

זאת התמורה בעד האגרה

בשבוע החמישי והשישי אתם תקבלו את הטעימה הגדולה ביותר של הקורס.זהו קורס שיוק בנדל"ן מאוד חושפני עם מחשבה של מחוץ לקופסא, כי אילולא הייתי חושב מחוץ לקופסא לא הייתי יכול להיות מתווך נדל"ן פעיל כל כך הרבה שנים!(משנת 2008). כי בלי דוגמאות אתם תהיו אבודים בשטח!

קורס מתווך מקצוען ב-6 שבועות זהו קורס תיווך נדל"ן ייחודי ומיוחד שישתלם לכם בגדול!
אל תתפשרו פשוט תירשמו! להרשמה לקורס לחצו כאן