דף הבית / קורס תיווך מומלץ

קורס תיווך מומלץ

קורס תיווך מומלץ

מה נגיד ומה נאמר? בעצם, למה שלא ניתן לבוגרים שלי לספר לך את האמת מנקודת מבטם,
כך שיהיה ביכולתך לקבל באמת את התמונה המלאה – ולקבל את ההחלטה בעיניים פקוחות:

"מעולם לא חשבתי שיהיה כל כך קל להפוך למתווך"

"תמיד חלמתי לעשות כסף בלי לצאת מהבית, והקורס הזה שינה לי את החיים. עד היום רק קראתי על ענף הנדל"ן ולא ידעתי מה לעשות בשביל להרוויח ממנו כסף. בהשקעה של 6 שבועות בלבד שיניתי לעצמי את מסלול הקריירה והעליתי את ההכנסה של משק הבית בעשרות אחוזים. מעולם לא חשבתי שיהיה כל כך קל להפוך למתווך, אז אני שמח שלקחתי על עצמי את האתגר!" (שחר ח.)

"גם מישהי כמוני יכולה להרוויח"

"לפני הקורס המקוון שמעתי מאנשים אחרים שענף הנדל"ן הוא בועה ושרק מתווכים מנוסים מרוויחים ממנו כסף, אבל אני שמחה להתבדות. היום אני יודעת איך להשיג נכסים בבלעדיות במקום שבו אני גרה, מה לעשות כדי להיכנס למאגר המתווכים ומה באמת עושים אנשי מקצוע אמיתיים שרוצים להגדיל את ההכנסה שלהם". (מיכל כ.)

"קיבלתי את כל האמת ישר לפנים"

"אני מודה שעד הקורס הזה לא הבנתי איך אפשר להרוויח כסף מתיווך, אבל עכשיו כבר קיבלתי את כל האמת ישר לפנים. בשיעורים הראשונים למדנו מה לעשות כדי לעבור את מבחן המתווכים בהצלחה, אחרי זה קיבלנו כלי עבודה כמו טופסי הזמנות להחתמת לקוחות ולבסוף נחשפנו למאגרי המידע של משרדי התיווך בארץ. אני ממליץ בחום על הקורס וחושב שכל אחד צריך לעבור אותו לפחות פעם אחת בחיים". (לירן מ.)

"המשפחה שלי היא המרוויחה העיקרית"

"בתור אם חד הורית, תיארתי לעצמי שיהיה ממש קשה לעבור את מבחן המתווכים בהצלחה. לא ידעתי מתי אמצא זמן ללמוד למבחן, מי יענה לי על השאלות ומה יקרה אם ייכשל. למזלי, המליצו לי על הקורס המקוון והמשפחה שלי היא המרוויחה העיקרית. היום אני כבר מגייסת לקוחות לבד ויודעת היטב מה לעשות בשביל להמיר כל הזדמנות עסקית לכסף בכיס" (שירלי נ.).

"נכנסתי אל מאחורי הקלעים של תחום הנדל"ן"

"החדשות בטלוויזיה ובעיתון עלולות להרתיע את מי שלא מכיר מקרוב את ענף הנדל"ן, אבל בזכות קורס מקוון כמו זה אין באמת סיבה לדאגות. תוכני הקורס הכניסו אותי אל מאחורי הקלעים של התחום ועכשיו אני מרגיש בטוח בעצמי. חוץ מזה, אני חושב להשתמש בידע שקיבלתי בשביל לקחת חלק בעסקאות נדל"ן בחול – אז השמיים הם הגבול". (יוסי מ..).

"ניצול אמיתי של האינטרנט"

"עד הקורס המקוון מעולם לא למדתי שום דבר בצורה מקצועית ויסודית. למען האמת, חששתי להשתתף בקורסים באינטרנט כי לא ממש ידעתי איך הם יעזרו לי ולא סמכתי על מי שנמצא בצד השני. עכשיו אני כבר מבין שזו הייתה טעות ואני שמח שגיליתי אותה בזמן. הקורס הזה הוא ניצול אמיתי של האינטרנט ואני מתפלא על כל מי שלא נרשם אליו" (רועי ל.).

"אפילו צעירים יכולים לעשות כסף מנדל"ן"

"בתקופת הלימודים באוניברסיטה חיפשתי דרך לעשות כסף מהבית והגעתי לקורס הזה. מהר מאוד התחברתי לתכנים, השתמשתי בהם כדי להתכונן למבחן המתווכים ובסוף קיבלתי את רישיון התיווך המיוחל. היום אני מתפרנסת רק מתיווך ורואה שיש לי עוד הרבה לאן לשאוף. הקורס הזה הוכיח לי שאפילו צעירים בלי ניסיון יכולים לעשות כסף מנדל"ן, כל עוד יש מישהו מקצועי שמלווה אותם" (רויטל מ..).

wpChatIcon